Buradasınız :

Anasayfa > BACA SİSTEMLERİ

BACA SİSTEMLERİ

 • Sanayi Baca Sistemleri

  Mekanik direnç ve kararlılığı; Sistemin kendisine taşıtılan, bir başka yapıya taşıtılan veya çelik halatlarla sağlanan bacalar, serbest duran endüstriyel bacalar olarak kabul edilmektedir.

 • Şömine Baca Sistemleri

  Her türlü yakıt türüne uygun bir baca sistemidir. Çift sarım 316L paslanmaz çelik bacadan üretilir. Baca borusunda pürüzsüz iç yüzeyi bulunur ve kurum tutmaz. Korozyon ve asitlenme etkilerine karşı yüksek direnç sağlayan baca malzemesi kullanılır.

 • Tek Cidarlı Baca Sistemleri

  Yer ve duvar tipi ısıtıcıların, binanın şaft içinde veya bina dışında bir konstrüksiyon yardımıyla sabitlenmiş atık gaz sistemidir. Etrafında herhangi bir izole veya kaplama ürünü yoktur.

 • Baca Rüzgar Gülü Aspiratörü

  Lodos, poyraz v.b. rüzgarlardan dolayı, bacalardan içeriye hava tepmesini önler. Havalandırma bacalarında 24 saat kirli havayı emerek temiz ve sağlıklı bir ortam yaratır. Kuşların yuva yapması ile oluşan baca tıkanmalarını ortadan kaldırır. Fabrikaların, çiftlik, kamu ve ticari kuruluşların havalandırılmasında son derece etkilidir.

 • Çift Cidarlı Baca Sistemleri

  Çift cidarlı sistemler modüllerden oluşmaktadır. Esas modül olan iç cidarlar 316L-2B kalite sacdan imal edilir. Dış cidarlarda ise 304 BA kalite veya Alüminyum Gofraj malzeme kullanılır. Atık gaz ile temas eden iç cidar ve kaplama malzemesi olarak kullanılan dış cidar arasında, yalıtım malzemesi (çapa bağlı 25-30-40-50 mm değişen kalınlıklarda) olarak özel bileşimli 600°C sıcaklığa dayanabilen A sınıfı sıkıştırılmış taş yünü kullanılmaktadır.

 • Çöp Ve Çamaşır Şutu Sistemleri

  Çamaşır şutları otel ve hastanelerde kullanılmak üzere özel dizayn edilmiştir. Ø800 ve Ø600 mm olarak imal edilmektedir. Çamaşır atma şutları katları direkt çamaşırhaneye bağlandığından fazla işçi çalıştırılmasını ve çamaşır taşıma esnasında çevreyi rahatsız eden görüntüleri engeller.

 • Hermetik Baca Sistemleri

  Hermetik baca montajında yanmış gazın çıkmasını ve taze havanın içeriye alınmasını sağlayan ve rüzgâra karşı (kuşluk) emniyet koruyucusu bulunan sistemdir.

 • Kaskad Baca Sistemleri

  ​Cihaz sayısına bağlı baca kolektörü, baca bağlantısı ve bacadan oluşan sistem düşük baca sıcaklığında pozitif veya negatif basınçlı olarak tasarlanmıştır. Muf içine yerleştirilen özel contalar ile tam sızdırmazlığı sağlanır.

 • Pelet Baca Sistemleri

  Pelet, tavşan veya kaz yemine benzeyen, küçük, silindirik bir forma sahiptir. Genellikle 6 – 12 mm çapında, 10 – 30 mm arasında uzunluğu olan bu küçük topaklar,sıkıştırılmış talaş, odun yongaları,ağaç kabuğu, zirai ürünler, ekinlerin sapları, fındık, badem, ceviz kabukları,hatta atık kağıt gibi maddelerden yapılıyor.

WhatsApp Destek