Buradasınız :

Anasayfa > FAN ÜRÜNLERİ

FAN ÜRÜNLERİ

 • ALÜMİNYUM DÖKÜM GÖVDELİ SALYANGOZ FANLAR

  Kazanlarda katı ve sıvı yakıtyakmada,ısı sanayisinde. Kapalı ortamların havalandırılmasında. Doğru akım motorlarının soğutulmasında. Kuyumculuk sektörüne ait sanayi makinelerinde. Tekstil sanayisinde. Maden ocağı ve mantar çiftliklerinde. Balon şişirmede...

 • SALYANGOZ FANLARI

  Kazanlarda katı ve sıvı yakıt yakmada,ısı sanayiinde. Kapalı ortamların havalandırılmasında. Doğru akım motorlarının soğutulmasında. Plastik enjeksiyon makinelerinde. Rezistans makinelerinde. Kuyumculuk sektörüne ait sanayi makinelerinde. Tekstil sanayisinde kullanılmaktadır.

 • RADYAL FANLAR

  Isıtma sanayinin çok yönlü alanlarında kullanılır. Sık kanatlı radyal fanlar, yüksek verimli olduğundan brülörde, aspiratörlerde, sirkülasyon fanlarında kullanılmakta olup 50 çeşitten fazla ölçüde üretilmektedir. Çeşitli sektörlerin ihtiyacını karşılamak maksatlı özel imalatlarda yapılmaktadır.

 • ALÜMİNYUM GÖVDELİ YÜKSEK BASINÇLI KÖRÜKLER

  Balon şişirmede. Mermer makinalarında. Gaz,mazot beklerinin yanma havası temininde. Toz,kırpıntı v.s gibi artıkların transferlerinde. Granül ve partiküllerin depolanmasında. Şişirme,kurutma makinalarının hava ihtiyaçlarında giriş amaçlı olarak.

 • SİRKÜLASYON FANLARI

  5 çeşit şase gövdeden imale edilmekte olup, sık kanatlı radyal fanlar kullanılarak yüksek verimlilik sağlanmaktadır. Ekmek fırınlarında, statik boya fırınlarında, ısı transferlerinin yapılacağı endüstri tesislerinde kullanılır.

 • ALÜMİNYUM GÖVDELİ SALYANGOZ FAN

  Gövdesi Elektrostatik toz boyalı sac radyal fan öne eğimli kanat yapısı ile galvaniz sacdan üretilmiştir. Bu seri özellikle endüstriyel ve ticari alanlarda genel olarak lokal soğutma uygulamaları ve ısıtma sistemlerinde mükemmel çözümler sunarlar

 • YÜKSEK BASINÇLI ALÜMİNYUM GÖVDELİ KÖRÜKLER

  Mermer makinelerinde Granür ve partüküllerin depolanmasında Şişirme, kurutma makinlerinin hava ihtiyaçlarında giriş amaçlı olarak...

 • ALÜMİNYUM GÖVDELİ ERF BALON FAN

  Kuvvetli dengeleme ve minimum titreşim, Direk pervane motor şaft bağlantısı ve Özel aleminyum gövde ile yüksek dayanıklılık ve uzun süreli performans, Bakım gerektirmeyen AC motor.

 • ALÜMİNYUM GÖVDELİ ERF BLOWER

  Pnomatik taşıma uygulamaları, Un ve yem sektörü, Kumlama, Ambalaj sektörü, Şişe ve ambalaj kurulaması, Gıda ürünleri kurutma hatları, Merkezi vakum ile temizleme,

 • YÜKSEK BASINÇLI RADYAL FANLAR

  Körük fan olarak da adlandınlan bu fanlar düşük hava debilerine rağmen yüksek basınç kayıplarını yenebilirler. Vidalı montajlı yapısı sayesinde atış ağzı yönü kolaylıkla İstenen yöne çevrilebilir.

 • ALÇAK BASINÇLI RADYAL FANLAR

  Alçak basınç sistemleri için tasarlanmış bu fanlar her türlü tesis havalandırmasında kullanılabilirler. Vidalı montaj sistemi sayesinde kasa istenen atış pozisyonuna rahatlıkla çevrilebilirler. En ekonomik havalandırma çözümlerinden biridir.

 • ORTA BASINÇLI RADYAL FANLAR

  Orta ve yüksek basınçlı havalandırma sistemlerinde yüksek performans ile çalışırlar. Malzeme taşıma fanı olarak da hizmet verebilirler. Standart kapalı pervanesi yanı sıra açık kanat pervaneli olarak da üretilebilirler. Vidalı montajlı yapısı sayesinde atış ağzı yönü kolaylıkla istenen yöne çevrilebilir.

 • KARE RADYAL FANLAR

  ÖNE EĞİMLİ ve SIK KANATLI, DİREKT AKUPLE,TEK EMİŞLİ Alçak basınç sistemleri için tasarlanmış bu fanlar her türlü tesis havalandırmasında kullanılabilirler. Kare kasa sistemi sayesinde kasa istenen atış pozisyonuna rahatlıkla çevrilebilir. En ekonomik havalandırma çözümlerinden biridir.

 • GERİYE EĞİMLİ ORTA BACINÇLI RADYAL FANLAR

  Alçak ve orta basınç sistemleri için tasarlanmış bu fanlar her türlü tesis havalandırılmasında kullanılabilirler. Özellikler toz toplama sistemleri için uygundur,

 • GERİYE EĞİMLİ ALÇAK BACINÇLI RADYAL FANLAR

  Alçak ve orta basınç sistemleri için tasarlanmış bu fanlar her türlü tesis havalandırmasında kullanılabilirler. Kanat yapısı seyrek Oluşu sayesinde pervane temizliği kolaydır.

 • GERİYE EĞİLİMLİ SEYREK KANATLI DİREKT AKUPLE, TEK EMİŞLİ

  Alçak ve orta basınç sistemleri için tasarlanmış bu fanlar her türlü tesis havalandırmasında kullanılabilirler. Kanat yapısı seyrek Oluşu sayesinde pervane temizliği kolaydır.

 • GERİYE EĞİLİMLİ SEYREK KANATLI DİREKT AKUPLE, TEK EMİŞLİ

  Orta ve yüksek basınç sistemleri için tasarlanmış bu fanlar her türlü tesis havalandırmasında kullanılabilirler. Kanat yapısı seyrek oluşu sayesinde pervane temizliği kolaydır.

 • HÜCRELİ KABİNLİ FANLAR

  ERF-HV çift emişli santrifuj hücreli fanlar 500 m3/h ile 50.000 m3/h debileri arasında değişik boyutlarda standart olarak üretilmektedir. Hücre panelleri 20mm kalınlığında Poliüretan ile kaplanmıştır. Düşük enerji ile maksimum verim sağlar. Ses karşı akustik izolasyonlu olup, titreşimsiz çalışma özelliğine sahiptir.

 • METAL GÖVDELİ OBR FANLAR

  Kapalı ortamların havalandırılmasında. Hava doldurma boşaltma amaçlarında. Hava transferinde,havalandırmada. İmalat sanayinin birçok dalında. İmalat sanayinin birçok dalında. Seralar, fabrikalar, boyahaneler. Buharlı ütü makineleri...

 • ÇİFT EMİŞLİ RADYAL FAN - Hücre İçi Fanı

  Bu fanlar 500m3/h ile 50.000m3/h debileri arasında değişik boyutlarda standart olarak üretilmektedir.

 • ERFCAT

  HÜCRELİ ASPİRATÖRLER KAYIŞ - KASNAKLI TAHRİK MEKANİZMALI ÖNE EĞİLİMLİ ve SIK KANATLI ÇİFT EMİŞLİ RADYAL FANLI

 • ERFCRD

  HÜCRELİ ASPİRATÖRLER KAYIŞ - KASNAKLI TAHRİK MEKANİZMALI GERİYE EĞİLİMLİ ve SEYREK KANATLI ÇİFT EMİŞLİ RADYAL FANLI

 • ERFFAT

  HÜCRELİ ASPİRATÖRLER KAYIŞ - KASNAKLI TAHRİK MEKANİZMALI ÖNE EĞİLİMLİ ve SIK KANATLI ÇİFT EMİŞLİ RADYAL FANLI (G2 METAL FİLTRELİ)

 • SEYREK KANATLI HÜCRELİ ASPİRATÖRLER

  ERFCRD çift emişli santrifüj hücreli fanlar 2.500 m3/h ile 80.000 m3/h debileri arasında değişik boyutlarda üretilmektedir, hücre panelleri 20 mm kalınlıkta ve 70 kg/m3 yoğunlukta kaya yünü izolelidir. Titreşimsiz çalışma özelliğine sahip, düşük enerji ile maksimum verim sağlarlar.

WhatsApp Destek